1 Apartmán

 

nový
4 lôžka
rozloha 66 m²
orientácia juh

Priestraný južný apartmán s veľkorysým výhľadom na mesto Poprad, s prístupom na vlastnú terasu do záhrady majiteľa. Má vlastný bezbariérový vstupu priamo od parkovacieho miesta, nachádza sa na prízemí. Pozostáva z 3 miestností. Kuchyne, obývačky, spálne a kúpeľne vybavenej pre imobilného.

Kuchyňa je vybavená jedálenským kútom so 4 stoličkami a vstavanými spotrebičmi ( chladničkou, umývačkou riadu, elektrickou sklo keramickou 4 platničkou, elektrickou rúrou, digestorom, hriankovačom a rýchlovarnou kanvicou).

Obývačka je zariadená barokovým nábytkom: oválny jedálensky stôl so 4. stoličkami, dve vyššie válendy, komoda, farebný LCD televízor so satelitnými programami.

Spálňa pozostáva z manželskej čalúnenej vyššej posteli so šírkou 160 cm, matrac stredne mäkký.

Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom, umývadlom a WC. Kúpeľňa je vybavená fénom na vlasy, súčasťou sú uteráky, toaletný papier.

Apartmán je zariadený pre dlhodobé pobyty alebo prenájmy.

Ceny pre rok 2024 8.1- Veľká Noc 2.4 – 23.6 24.6 – 31.10 1.11- 23.12 24.12 – 7.1
Cena za noc pre 2 osoby 70 € / noc 59 €/ noc 80 €/ noc 58 €/ noc 100 €/ noc

* každá plus dospelá osoba na lôžku alebo dieťa 20 € / noc

Deti do 4,99 rokov zadarmo v izbe rodičov bez nároku na lôžko ( možnosť doobjednať drevenú detskú postieľku za príplatok 10€/ pobyt alebo štandardné lôžko v cene ako plus osoba 20 €/ noc). 
K cene ubytovania účtujeme kúpeľný poplatok 3,5 €/ deň pre osoby staršie ako 18 rokov.V kúpeľnom poplatku je aicky vysokohorské poistenie, platné počas celej dĺžky pobytu.
Držiteľ preukazu občana s ťažkým zdravotným postihnutím (ďalej len ŤZP), držiteľ preukazu občana s ŤZP so sprievodcom, vrátane sprievodcu nemusí platiť pobytovú taxu.