1 Apartmán

 

nový
4 lôžka
rozloha 66 m²
orientácia juh

Priestraný južný apartmán s veľkorysým výhľadom na mesto Poprad, s prístupom na vlastnú terasu do záhrady majiteľa. Má vlastný bezbariérový vstupu priamo od parkovacieho miesta, nachádza sa na prízemí. Pozostáva z 3 miestností. Kuchyne, obývačky, spálne a kúpeľne vybavenej pre imobilného.

Kuchyňa je vybavená jedálenským kútom so 4 stoličkami a vstavanými spotrebičmi ( chladničkou, umývačkou riadu, elektrickou sklo keramickou 4 platničkou, elektrickou rúrou, digestorom, hriankovačom a rýchlovarnou kanvicou).

Obývačka je zariadená barokovým nábytkom: oválny jedálensky stôl so 4. stoličkami, dve vyššie válendy, komoda, farebný LCD televízor so satelitnými programami.

Spálňa pozostáva z manželskej čalúnenej vyššej posteli so šírkou 160 cm, s kvalitnými ortopedickým matracom (stredne mäkký), rustikálny písací stôl, kreslo.

Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom, umývadlom a WC. Kúpeľňa je vybavená fénom na vlasy, súčasťou sú uteráky, toaletný papier.

Apartmán je zariadený pre dlhodobé pobyty alebo prenájmy.

8.1- 30.5 1.6- 31.10 1.11- 23.12 24.12- 7.1

min. 2 osoby
plus osoba 20 € / noc

70 € / noc 80 € / noc 70 € / noc 100 € / noc

 

Deti do 4 rokov zadarmo v izbe rodičov bez nároku na lôžko ( možnosť doobjednať drevenú detskú postieľku za príplatok 10€/ pobyt) 
K cene ubytovania účtujeme kúpeľný poplatok 2 €/ deň pre osoby staršie ako 18 rokov. V kúpeľnom poplatku je automaticky vysokohorské poistenie, platné počas celej dĺžky pobytu.
Držiteľ preukazu občana s ťažkým zdravotným postihnutím (ďalej len ŤZP), držiteľ preukazu občana s ŤZP so sprievodcom, vrátane sprievodcu nemusí platiť pobytovú taxu 2 €/ deň.