1 Apartmán

 

nový
4 lôžka
rozloha 66 m²
orientácia juh

Priestraný južný apartmán s veľkorysým výhľadom na mesto Poprad, s prístupom na vlastnú terasu do záhrady majiteľa. Má vlastný bezbariérový vstupu priamo od parkovacieho miesta, nachádza sa na prízemí. Pozostáva z 3 miestností. Kuchyne, obývačky, spálne a kúpeľne vybavenej pre imobilného.

Kuchyňa je vybavená jedálenským kútom so 4 stoličkami a vstavanými spotrebičmi ( chladničkou, umývačkou riadu, elektrickou sklo keramickou 4 platničkou, elektrickou rúrou, digestorom, hriankovačom a rýchlovarnou kanvicou).

Obývačka je zariadená barokovým nábytkom: oválny jedálensky stôl so 4. stoličkami, dve vyššie válendy, komoda, farebný LCD televízor so satelitnými programami.

Spálňa pozostáva z manželskej čalúnenej vyššej posteli so šírkou 160 cm, s kvalitnými ortopedickým matracom (stredne mäkký), rustikálny písací stôl, kreslo.

Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom, umývadlom a WC. Kúpeľňa je vybavená fénom na vlasy, súčasťou sú uteráky, toaletný papier.

Apartmán je zariadený pre dlhodobé pobyty alebo prenájmy.

8.1. – 30.6. 1.7. – 2.9. 3.9. – 23.12. 24.12. – 7.1.
min. 2 osoby
plus osoba 15 € / noc
50 € / noc 60 € / noc 50 € / noc 70 € / noc

Cena: za apartmán min. 2 osoby/ 2 noci- 55/60 €. Ďalšia osoba + 15 €/ noc
Deti do 5 rokov zadarmo v izbe rodičov bez nároku na lôžko
K cene ubytovania účtujeme kúpeľný poplatok 1 €/ deň pre osoby staršie ako 18 rokov
osoby staršie ako 70 rokov , držiteľ preukazu občana s ťažkým zdravotným postihnutím (ďalej len ŤZP), držiteľ preukazu občana s ŤZP so sprievodcom, vrátane sprievodcu nemusí platiť pobytovú taxu 1 €/deň.