2 Apartmán

 

nový
4 lôžka
rozloha 46 m²
orientácia juh

Južný apartmán s veľkorysým výhľadom na mesto Poprad, pozostáva zo samostatnej spálne s manželskou posteľou veľkosti XL š= 180 cm , matrace sú predelené, vysoko kvalitné ortopedické, antibakteriálne s relaxačnými vlastnosťami.

V druhej miestnosti sa nachádza kuchynka (vstavaná chladnička, zabudovaná sklo keramická dvoj platnička, mikrovlnka, varná kanvica) lavicový jedálenský kút pre 6 osôb, poschodová posteľ, TV. Kúpeľňa je vybavená presklenným sprchovacím kútom, dvoj-umývadlom a WC. Kúpeľňa je vybavená fénom na vlasy, súčasťou sú uteráky.

Celý apartmán je zariadený nábytkom z masívneho dreva, stropy sú drevené, trámové, dodávajú pravý zážitok ku pobytu na horách.
Tento apartmán odporúčame pre rodiny s deťmi ako aj pre partie dospelých ľudí. Výška poschodovej postele je vhodná pre deti ako aj dospelé osoby. Do budúcna plánujeme doplniť prístelku (rozťahovací gauč) , možnosť ubytovania pre 6 osôb.

Vhodné pre dlhodobé pobyty.

                   

                       

8.1- 30.5 1.6- 30.10 1.11- 23.12 24.12- 7.1
min. 2 osoby
plus osoba 15 € / noc
70 € / noc 80 € / noc 70 € / noc

 

100 € / noc

 

 

Deti do 5 rokov zadarmo v izbe rodičov bez nároku na lôžko ( možnosť doobjednať drevenú detskú postieľku 10 €/ pobyt) 

K cene ubytovania účtujeme kúpeľný poplatok 2 €/ deň pre osoby staršie ako 18 rokov, kde je je zahrnuté vysokohorské poistenie počas celej dĺžky pobytu.

Držiteľ preukazu občana s ťažkým zdravotným postihnutím (ďalej len ŤZP), držiteľ preukazu občana s ŤZP so sprievodcom, vrátane sprievodcu nemusí platiť pobytovú taxu 2 €/ deň.