2 Apartmán

 

nový
4 lôžka
rozloha 46 m²
orientácia juh

Južný apartmán s veľkorysým výhľadom na mesto Poprad, pozostáva zo samostatnej spálne s manželskou posteľou veľkosti XL š= 180 cm , matrace sú predelené, vysoko kvalitné ortopedické, antibakteriálne s relaxačnými vlastnosťami.

V druhej miestnosti sa nachádza kuchynka (vstavaná chladnička, zabudovaná sklo keramická dvoj platnička, mikrovlnka, varná kanvica) lavicový jedálenský kút pre 6 osôb, poschodová posteľ, TV. Kúpeľňa je vybavená presklenným sprchovacím kútom, dvoj-umývadlom a WC. Kúpeľňa je vybavená fénom na vlasy, súčasťou sú uteráky.

Celý apartmán je zariadený nábytkom z masívneho dreva, stropy sú drevené, trámové, dodávajú pravý zážitok ku pobytu na horách.
Tento apartmán odporúčame pre rodiny s deťmi ako aj pre partie dospelých ľudí. Výška poschodovej postele je vhodná pre deti ako aj dospelé osoby. Do budúcna plánujeme doplniť prístelku (rozťahovací gauč) , možnosť ubytovania pre 6 osôb.

Vhodné pre dlhodobé pobyty.

Ceny pre rok 2024 8.1- Veľká Noc 2.4 – 23.6 24.6 – 31.10 1.11- 23.12 24.12 – 7.1
Cena za noc pre 2 osoby 70 € / noc 59 €/ noc 80 €/ noc 58 €/ noc 100 €/ noc

* každá plus dospelá osoba na lôžku alebo dieťa 20 € / noc

Deti do 4,99 rokov zadarmo v izbe rodičov bez nároku na lôžko ( možnosť doobjednať drevenú detskú postieľku za príplatok 10€/ pobyt alebo štandardné lôžko v cene ako plus osoba 20 €/ noc). 
K cene ubytovania účtujeme kúpeľný poplatok 3,5 €/ deň pre osoby staršie ako 18 rokov.V kúpeľnom poplatku je aicky vysokohorské poistenie, platné počas celej dĺžky pobytu.
Držiteľ preukazu občana s ťažkým zdravotným postihnutím (ďalej len ŤZP), držiteľ preukazu občana s ŤZP so sprievodcom, vrátane sprievodcu nemusí platiť pobytovú taxu.