2 Apartmán

 

nový
4 lôžka
rozloha 46 m²
orientácia juh

Južný apartmán s veľkorysým výhľadom na mesto Poprad, pozostáva zo samostatnej spálne s manželskou posteľou veľkosti XL š= 180 cm , matrace sú predelené, vysoko kvalitné ortopedické, antibakteriálne s relaxačnými vlastnosťami.

V druhej miestnosti sa nachádza kuchynka (vstavaná chladnička, zabudovaná sklo keramická dvoj platnička, mikrovlnka, varná kanvica) lavicový jedálenský kút pre 6 osôb, poschodová posteľ, TV. Kúpeľňa je vybavená presklenným sprchovacím kútom, dvoj-umývadlom a WC. Kúpeľňa je vybavená fénom na vlasy, súčasťou sú uteráky.

Celý apartmán je zariadený nábytkom z masívneho dreva, stropy sú drevené, trámové, dodávajú pravý zážitok ku pobytu na horách.
Tento apartmán odporúčame pre rodiny s deťmi ako aj pre partie dospelých ľudí. Výška poschodovej postele je vhodná pre deti ako aj dospelé osoby. Do budúcna plánujeme doplniť prístelku (rozťahovací gauč) , možnosť ubytovania pre 6 osôb.

Vhodné pre dlhodobé pobyty.

8.1. – 30.6. 1.7. – 2.9. 3.9. – 23.12.

24.12. – 7.1.

min. 2 osoby
plus osoba 15 € / noc

50 € / noc 60 € / noc 50 € / noc

70 € / noc

 

Cena: za apartmán min. 2 osoby/ 2 noci- 55/60 €. Ďalšia osoba + 15 €/ noc
Deti do 5 rokov zadarmo v izbe rodičov bez nároku na lôžko
K cene ubytovania účtujeme kúpeľný poplatok 1 €/ deň pre osoby staršie ako 18 rokov
osoby staršie ako 70 rokov , držiteľ preukazu občana s ťažkým zdravotným postihnutím (ďalej len ŤZP), držiteľ preukazu občana s ŤZP so sprievodcom, vrátane sprievodcu nemusí platiť pobytovú taxu 1 €/deň.